رئیس انجمن طراحی و معماری شهر تهران:

انجمن طراحی و معماری تهران رویکردی علمی و تخصصی دارد

رئیس انجمن طراحی، معماری و دکوراسیون داخلی و خارجی شهر تهران گفت: فعالیت های این انجمن به دور از حواشی سیاسی و با رویکردی علمی و تخصصی .
به گزارش روابط عمومی انجمن طراحی و معماری تهران، سید کاظم سید مراد در مراسم رونمایی از پوستر دومین سمپزیوم معماری پویا که در سالن همایش های انجمن معماری تهران برگزار شد، اظهار داشت: امروز تمام تلاش ما این است که با تعامل، همدلی و ایجاد یک فضای تخصصی؛ از ظرفیت ها و تجربه اساتید برجسته معماری، صنعتگران حوزه ساختمان و شرکت های فعال این عرصه استفاده کنیم تا بتوانیم به صورت کمی و کیفی کمکی برای جامعه خودمان باشیم.
وی با اشاره به این که قریب به چهار سال از تاسیس انجمن معماری شهر تهران می گذرد، عنوان کرد: در این مدت سعی کردیم به عنوان یک انجمن صنفی و کافرمایی مستقل، به دور از حواشی سیاسی و با یک نگاه علمی و تخصصی حرکت کنیم.
سید مراد خاطرنشان کرد: در حال حاضر بستر خوبی برای فعالیت در شاخه های مختلف مرتبط با معماری در انجمن طراحی و معماری تهران محیا شده است که از مهمترین آن ها می توان به ایجاد یک فضای مناسب برای داوری و انجام امور حقوقی بین جامعه طراحان و معماران و کارفرمایان اشاره کرد.
وی همچنین افزود: آموزش معماری کودک، برگزاری دوره های آموزشی DBA و MBA ، برگزاری نشست های تخصصی با حضور مفاخر معماری و اساتید برجسته داخلی و خارجی و اجرای سامانه ثبت پروژه های ساختمانی کشور از دیگر فعالیت های در حال اجرای این انجمن صنفی ست.
رئیس انجمن طراحی و معماری تهران یادآور شد: همه طراحان و معماران می توانند با مراجعه به سایت انجمن برای معرفی، حفظ حقوق و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی آثار خود، در سامانه ثبت پروژه های ساختمانی کشور که به صورت رسمی زیر نظر وزارت کار و تعاون فعالیت می کند، ثبت نام کنند.
سیدمراد تاکید کرد: این سامانه در راستای شعار انجمن طراحی و معماری تهران که خانه ای برای منافع مشترک است راه اندازی شده و ماحصل سه سال و نیم تلاش ِ بی وقفه همکاران ماست.