معرفی انجمن

انجمن صنفی کارفرمایی  طراحی، معماری و دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان شهر تهران با هدف حمایت صنفی و ساماندهی اعضا و مهندسین معمار و کلیه اشخاص حقیقی و یا حقوقی که در این زمینه های طراحی و دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان فعالیت دارند، تاسیس و در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ثبت رسیده است.

این انجمن یک تشکل صنفی کارفرمایی است که بدون وابستگی به هیچ یک از گروه ها و احزاب سیاسی و در چهار چوب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را در جهت استیفای حقوق صنفی و رفاهی مشروع و قانونی همه اعضا تلاش خواهد کرد .

انجمن صنفی طراحی ، معماری در شاخه های متعددی فعال است و در حال حاضر عضویت در این انجمن 7 سطح دارد :

1 – عضویت ناپیوسته : هر یک از افراد، سازمانها، موسسات و شرکتها متعلق به بخشهای اصلی طراحی، معماری و دکوراسیون داخلی و خارجی

2- عضویت پیوسته : هر یک از اعضای با عضویت نا پیوسته که دوران عضویت ناپیوسته ( 2 سال ) را گذرانده و به تایید کمیته عضویت رسیده اند.

3- عضویت وابسته : هر یک از افراد، سازمانها، موسسات و شرکتها متعلق به بخشهای اصلی طراحی، معماری و دکوراسیون داخلی و خارجی که به نحوی با این صنف در ارتباطند.

4 – عضویت افتخاری : افرادی میباشند که بنا به صلاح دید هیات مدیره و با تایید کمیسیون عضویت به عنوان عضو افتخاری پذیرفته میشوند .

5 – عضویت علمی : کلیه موسسات آموزشی و علمی، اساتید و دانشجویان رشته های مرتبط با صنف طراحی، معماری و دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان

6- اعضای کهنه کار و پیشکسوت : شامل کسانی که حداقل بالای 65 سال سن دارند و سابقه علمی و آموزشی در دانشگاه ها و مراکژ آموزشی بوده و در حال حاضر توان فعالیت حرفه ای ندارند .

7-یاور انجمن : شامل کودکان و نوجوانان که در طرح آموزش معماری کودکانه شرکت می نمایند . و میتوانند بعنوان یاور انجمن عضو شوند .

انجمن صنفی طراحی، معماری و دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان شهر تهران برای اعضایش خدماتی متنوع دارد که شامل: فرآهم آورن فرصت های حرفه ای و شغلی، تسهیلات شخصی و منابع مرتبط به مشتریان است و در سایت اینترنتی رسمی انجمن تحت زیر مجموعه ای با نام گروه بررسی اقتصاد و بازار میباشد که با درج اخبار و اطلاعات از وضعیت کسب و کار معماری و عوامل موثر بر شکل گیری و اقتصاد آن و سپس با انتشار آن می کوشد، اطلاعات و تحلیل های دست اول به اعضایش ارائه دهد .

از جمله برنامه های انجمن برای کمک به معماران جوان تر می باشد که با برنامه های آموزشی همچون آمادگی برای ورود به بازار کسب و کار تدوین و اجرا می گردد .

این انجمن همچنین مرجع و راهنمایی برای یافتن شغل است و با اعضای اصلی خود و هم چنین با طرحهای اقتصادی برای استخدام اعضای جوان ترش همکاری میکند . و بالاخره در بخش آموزش این انجمن میکوشد نیازها و علاقمندیهای جامعه معماری و عموم شهروندان ایران را از طریق بالا بردن آگاهی عمومی درباره ارزش معماری و اهمیت طراحی خوب پاسخ گوید .

انجمن صنفی طراحی، معماری و دکوراسیوت داخلی و خارجی ساختمان شهر تهران همچنین سعی دارد، در هر سال جوایز متعددی را به بهترین و موفق ترین معمارها و یا بهترین بناها و پروژه های معماری اهدا کند . که مدال طلایی انجمن از مهمترین آنهاست، تقدیر از بهترین پروژه های معماری، بهترین پروزه های معماری داخلی، بهترین پروژهای طراحی فضای شهری و منطقه ای از دیگر جوایز این انجمن هستند .

در پایان این انجمن سعی دارد برنامه ویژه ای جهت آموزش و پروش و کشف استعداد های کودکان و نوجوانان آینده ایران عزیزمان را اجرا نماید و بعنوان عضویت افتخاری و یاور انجمن طراحی و معماری ایران هدایت و حمایت گردند .

در این طرح سعی می گردد تا کودکان از سنین اولیه به مسائلی مانند : مشکلات زیست محیطی، مشکلات ترافیکی، آشنایی با اجزای ساختمان، برنامه ریزی شهری و در نهایت ارائه طرحهای بکر و زیبا کودکان به عنوان شهر ایده آل خودشان دریافت خواهد شد . و همچنین  جوایز ارزنده و تندیسهای در قالب معمار آینده نیز بعنوان هدیه اهدا می گردد و کلیه طرحهای برتر ارائه شده نیز در یک نمایشگاه اختصاصی در معرض عموم و مسئولین دولت به نمایش در خواهد آمد .

اعضای اصلی انجمن کارفرمایی طراحی معماری دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان شهر تهران  »

ریاست هیئت مدیره  : آقای مهندس سید کاظم سید مراد

Email :

نایب رییس انجمن : آقای مهندس مهراد حاجی بابایی

Email :

دبیر انجمن :

Email :

مدیر دپارتمان دکوراسیون داخلی و خارجی :

Email:

مدیر کمیسیون آموزشی :

Email :

مدیر کمیسیون حقوقی :

Email :

مدیر کمیسیون صنایع :

Email :