عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی:

فعالیت انجمن طراحی معماری تهران باید به تمام کشور تعمیم پیدا کند

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: فعالیت انجمن های صنفی کارفرمایی که نسبت به فضای تخصصی و آموزشی اهتمام ویژه ای دارند باید به تمام کشور تعمیم پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی انجمن طراحی معماری شهر تهران، محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی در دیدار ِ سید کاظم سید مراد رئیس و تعدادی از اعضای انجمن صنفی کارفرمایی طراحی، معماری و دکوراسیون داخلی و خارجی شهر تهران که در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: امروز تخصص بخصوص در عرصه های مدیریتی مهمترین نیاز و مولفه اصلی توسعه و پیشرفت کشور است.
وی تصریح کرد: انجمن های صنفی کافرمایی قالبا در جهت منافع صنفی شکل می گیرند و حرکت می کنند، اما بر مبنای اطلاعاتی که دارم انجمن صنفی طراحی معماری تهران تعامل خوبی با مراکز آکادمیک، استاید برجسته و مفاخر معماری ایران دارد.
دامادی با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی dba و mba و دوره های آموزشی تخصصی در فضای انجمن معماری، خاطرنشان کرد: این اقدامات بستر و فرصت خوبی برای انتقال تجربه و بالا رفتن سطح علمی دانشجویان و افرادی که وارد حوزه معماری و شهرسازی می شوند ایجاد می کند، این امر نمونه یک الگو سازی صحیح است که باید به تمام کشور تعمیم پیدا کنند.
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: به عنوان عضو کوچکی از جامعه مهندسین در جهت پیشرفت و توسعه همه انجمن های صنفی کارفرمایی که در کنار منافع صنفی معقول خود نسبت به پرورش افراد متخصص، شناسایی و تربیت نخبگان دغدغه و اهتمام دارند، از هیچ کمکی دریغ نخواهم کرد.
وی در پایان یادآور شد: سامانه ثبت پروژه های ساختمانی کشور که از سوی انجمن صنفی معماری تهران رونمایی شد، انصافا حرکت مثبتی در جهت احقاق حقوق همه فعالان صنعت ساختمان بود که امیدواریم به نوبه خودش مورد ارج گذاری و توجه ویژه متولیان امر قرار گیرد.