دعوت به مشارکت و همکاری در انجمن صنفی طراحی و معماری
انجمن صنفی طراحی، معماری و دکوراسیون، در جهت ارتقاء سطح فناوری و توسعه ایران عزیزمان و در راستای اجرای مأموریت‌های خود از جمله توسعه و گسترش اطلاعات و همچنین ارائه حمایت‌های صنفی به کلیه فعالین مرتبط با صنف (مهندسین معمار، مدرسان و اساتید دانشگاه‌ها، تولید‌کنندگان وابسته‌، توزیع‌کنندگان محصولات و دانشجویان)، قصد دارد که با بهره‌گیری از خدمات، توانمندی‌های اعضا، صاحب‌نظران و فعالان حوزه طراحی و معماری، نسبت به ایجاد هم‌افزایی، افزایش تعاملات و همکاریهای مشترک میان اعضای انجمن اقدام نماید. لذا از کلیه علاقمندان و فعالین در زمینه فعالیتهای اقتصادی و اجرای طرح‌های پژوهشی و تحقیقاتی، در قالب عضویت و تفاهم‌نامه‌های همکاری دعوت به مشارکت و همکاری می‌نماید.
علاقمندان به مشارکت و همکاری با انجمن می‌توانند، ضمن انتخاب هر یک از موارد زیر، درخواست خود را جهت بررسی در کمیته امور صنفی، از طریق نمابر و یا پست الکترونیک به دفتر انجمن ارسال نمایند.

عضویت در انجمن:
۱ـ عضویت رسمی: هر یک از افراد، سازمان‌ها، مؤسسات و شرکت‌های متعلق به بخش‌های اصلی طراحی، معماری و دکوراسیون داخلی و خارجی می‌توانند، با تکمیل فرم‌های مربوطه، پروانه عضویت انجمن صنفی کارفرمایی را دریافت نمایند.
۲ـ عضویت افتخاری: اشخاص حقیقی یا حقوقی، با تکمیل فرم‌های مربوطه می‌توانند به عنوان عضو افتخاری در باشگاه انجمن فعالیت کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوند. همچنین افراد و مجموعه‌هایی هم بنابه صلاح‌دید هیأت مدیره و با تأیید کمیسیون عضویت، به عنوان عضو افتخاری پذیرفته می‌شوند.

مشارکت و همکاری در کمیسیون انتشارات انجمن:
خبرنگار افتخاری
تحقیق و پژوهش در حوزه طراحی و معماری
تحریریه خبرنامه
مقالات صنفی

انعقاد تفاهم‌نامه مشارکت و همکاری:
مهمترین نکات موجود در تفاهم‌نامه مشارکت و همکاری انجمن، به‌شرح زیر هستند؛
ـ ایجاد حسن رابطه بین انجمن صنفی و مجموعه‎ها جهت گسترش اطلاعات و روابط‌عمومی.
ـ تعامل مناسب بین طرفین جهت انجام پروژه‌های آموزشی مشترک.
ـ اطلاع‌رسانی در زمینه فراخوان طرح‌ها و الویت‌های تحقیقاتی و آموزشی، سمینارها، نشست‌ها و همکاری‌های علمی و آموزشی.
ـ ایجاد زمینه لازم برای بهره‌گیری طرفین از پتانسیلهای علمی و پژوهشی یکدیگر در قالب تولید و نشر مقالات علمی و پژوهشی در خبرنامه رسمی انجمن، وب‌سایت و سایر نشریات طرفین.
ـ اطلاع‌رسانی برنامه‌های آموزشی، اخبار، بیانیه‌ها و سمینارهای هریک از طرفین تفاهم‌نامه، از طریق خبرنامه، وب‌سایت و سایر نشریات طرفین تفاهم‌نامه.
ـ تبادل لینک وب‌سایت و فضاهای مجازی.
ـ همکاری در زمینه برندسازی ساختمان‌ها بر اساس تعهدات طرفین.
ـ برگزاری و مشارکت در برگزاری همایش‌ها و نشست‌های تجاری.
ـ برگزاری و مشارکت در برگزاری مسابقات.