اخبار انجمن New

کلان شهر تهران هر روز آبستن اتفاقات و وقایع گوناگون در خصوص معماران و معماری می باشد . بخش اخبار سایت به شما کمک میکند تا از آخرین اطلاعیه های انجمن و سایر ارگان های مرتبط معماری مطلع شوید ، بدانید در کدام گوشه شهر نمایشگاه ، همایش و یا کلاس و دوره آموزشی در حال برگزاری است و یا قرار است برگزار شود .
در بحبحه اخبار و اطلاعات غالبا نادرست و بدون سندی که هر روز از طریق فضای مجازی منتشر میشود ،  شما میتوانید اخبار مرتبط با معماری را از مرجع موثق صنفی که صحت و سقم آن مورد تایید می باشد در سایت و یا اینستاگرام رسمی انجمن رصد کنید .
نشست تخصصی انجمن صنفی کارفرمایی طراحی و معماری شهر تهران با جمعی از نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در راستای احقاق حقوق و بیان دغدغه‌های صنف، مطالبه‌ حقوق معنوی طراحان معماران، سازندگان و کارفرمایان، صیانت از حقوق طراحان و معماران با حضور اعضای شورای اسلامی شهر تهران در برج میلاد برگزار شد.
توضیحات بیشتر »
نشست تخصصی انجمن صنفی کارفرمایی طراحی و معماری شهر تهران با جمعی از نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

نشست تخصصی انجمن صنفی کارفرمایی طراحی و معماری شهر تهران با جمعی از نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در راستای احقاق حقوق و بیان دغدغه‌های

توضیحات بیشتر »
نشست #بی_تو_بی به همت #اتاق_تعاون_ایران و انجمن صنفی کارفرمایی طراحی معماری دکوراسیون داخلی و خارجی شهر تهران با اعضاء سازمان نظام مهندسی کشور عراق شامل سرمایه گذاران، انبوه سازان، خریداران محصولات ساختمانی و هیأت تجاری-اقتصادی افغانستان و تونس در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین‌المللی تهران

 

توضیحات بیشتر »