عضویت در انجمن

دانلود فرم عضویت رسمی

انجمن صنفی طراحی، معماری و دکوراسیون داخلی وخارجی ساختمان شهر تهران

با هدف متمرکز نمودن توان علمی، فنی و اجرایی مراکز دانشگاهی و افزایش سطح دانش فنی و حمایت صنفی و ساماندهی اعضاء و همچنین ثبت مقالات و مطالعات، طراحی ها و اقدامات اجرایی در حوزه طراحی، معماری و دکوراسیون داخلی و خارجی تشکیل شده است. در این راستا از کلیه فعالین مرتبط، علاقمندان، متخصصین، پژوهشگران و دانشجویان معماری و طراحان دکوراسیون داخلی و خارجی و سایر رشته های مرتبط جهت عضویت حقیقی و نیز سازمانها، مراکز آموزشی و پژوهشی، شرکتها و موسسات جهت عضویت حقوقی در این انجمن دعوت به عمل می آید

دریافت فرم عضویت رسمی دانلود

مزایای عضویت در انجمن طراحی، معماری و دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان شهر تهران

در پی سوالات متداول دوستان عزیز، مبنی بر اینکه عضویت در انجمن طراحی، معماری و دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان شهر تهران چه مزایایی دارد؟ باید گفت:

شاید شما از آن جمله افرادی هستید که به سبب داشتن مسئولیت های مختلف و پیگیری مداوم آنها، عضویت در انجمن صنفی که مرتبط با تخصص و کسب و کارتان می باشد، جزء اولویت هایتان نیست! اما این طرز فکر باعث می شود که بسیاری از منافع و مزایایی که عضویت در یک انجمن صنفی  برایتان به ارمغان می آورد را از دست بدهید. یکی از  مهمترین مزایای عضویت در این انجمن، ایجاد یک رزومه کاری موفق برای آینده شغلی شما میباشد.

1.صدور پروانه عضویت معتبر رسمی انجمن صنفی کارفرمایی طراحی و معماری  

2.صدور مجوز استفاده از لوگوی انجمن در سایت و اوراق اداری

3.ارسال نمونه اجناس مرتبط با صنعت ساختمان و دکوراسیون به اعضای انجمن

4.گواهی ثبت طرح و پروژه های اجرا شده توسط انجمن ( ضمن گواهی ثبت کلیه آثار در سایت رسمی انجمن نیز به نمایش گذاشته خواهد شد )

5.دریافت خبرنامه انجمن به صورت رایگان

6.تعامل، همکاری و مشارکت در طرحها ی خاص و تعریف شده با اعضای انجمن ( تنطیم تفاهم نامه ) استفاده و بهربرداری از بانک مشاغل مرتبط با صنعت ساختمان و دکوراسیون شامل ( سازندگان ، صنایع تولیدی، شرکتهای بازرگانی، مهتدسین مشاور، مهندسین طراح و معمار، توزیع کنندگان و نمایندگیهای )

7.اطلاع رسانی و دریافت آخرین اخبار و گزارشات از کلیه مسابقات، همایشها و نشستها و فرا